پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران آفبید می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی آسان پرداخت سفارش خود را ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
کاربران محترم سایت آفبیـد می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

شماره 16 رقمی کارت
رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
کد CVV2
تاریخ انقضا
پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آفبیـد به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و آفبیـد پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

پس از واریز به صورت کارت به کارت , کد پیگیری و چهار رقم آخر شماره کارت را با استفاده از فرم زیر برای آفبیـد ارسال کنید تا پس از بررسی سفارش شما به حالت پرداخت شده تغییر حالت دهد.

کد رهگیری به روی فیش واریزی قابل رویت است.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

شماره حساب آفبیـد
فرم واریز به صورت کارت به کارت

payment-methods