خیلی سریع و بی مقدمه میرم سر اصل مطلب، چند روز اخیر نارضایتی فراوانی از سمت کاربران آفبید پیش آمده که جناب آفبید شما چرا اطلاعات شخصی کاربراتونو در اختیار عموم میزارید. درسته که مقصر اول خود ما هستیم اما خب ما هم فکر می کردیم خودتون می دونید که اگه نمی خواید کسی اطلاعات کاربری شما رو ببینه باید مخفیش کنید.

در حالت پیشفرض اطلاعات کاربری شما از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، ایمیل و … در بازدید عموم قرار داره و برای مخفی سازی فیلد های مربوطه کافیه از قسمت منو حساب کاربری ، بخش پروفایل و ویرایش پروفایل استفاده کرده و فیلد مربوطه را مخفی کنید تا از دسترس کاربران پنهان بمونید.

در ادامه سلامی هم می کنیم به اون دوست عزیز که ساعت 2 نصف شب زنگ میزنه به مشتری ما ( البته شاید دوست تماس گیرنده در جزیره ی باهاما زندگی میکنه!) دوست عزیزی که می خوای زنگ بزنی لااقل اگه شماره تلفن همراه کسی مخفی نیست شما مچ دست گرام رو چند درجه بچرخون عقربه های ساعت و نگاه کن و ببین شاید مشتری نگون بخت ما در این زمستان سرد، زیر انبوهی از پتو خواب باشه و تماس شما خواب شیرین مشتری عزیز ما را بهم بزنه و اوشون هم صبح اول صبح تیکتی همراه با محبت های فراوان برای ما بزنه و کارمندان آفبید و مورد لطف خودشون قرار بده.

پس ممنون میشم اول اگر خواستید اطلاعات شخصیتون مخفی بمونه خودتون دست به کار بشید و اطلاعات کاربریتونو مخفی کنید و دوم برای پرس و جو ، تحقیق و … ساعت مناسبی و انتخاب کنید.

خیلی ممنون 🙂

ارسال نظر متوقف شده است.